Sitemizde şuan toplam 7432 film bulunmaktadır.

Köpekbalığı Yılı

1
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Köpekbalığı Yılı

Köpekbalığı Yılı izle, Köpekbalığı Yılı 720p izle, Köpekbalığı Yılı 1080p izle, Köpekbalığı Yılı türkçe dublaj full izle, The Year of the Shark hd izle, Fransa’nın güneybatısındaki huzurlu bir sahil kasabasında, turistlerin ve yerlilerin keyifli bir tatil yaptığı bir yaz günü, beklenmedik bir olay yaşanır. Sörf yapmak için dalgaların tadını çıkaran bir turist aniden sörf tahtasından düşer ve ortadan kaybolur. Tüm kasaba halkı paniğe kapılır ve kaybolan turistin izini sürmeye başlar.

Kasabadaki alarm durumu hızla yükselirken, gözlerden kaybolan turistin arkasında büyük bir sır olduğu anlaşılır. Limanda, tehlikeli bir köpek balığının dolaştığına dair söylentiler yayılır ve kasaba halkı tedirgin olur. Bu olay, sahil kasabasında panik ve korkuya neden olur ve insanlar denizle olan bağlarını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Emekliliğin eşiğinde olan Maja, bir sahil güvenlik görevlisidir ve uzun yıllardır bu kasabada hizmet vermiştir. Maja, sahilde görev yaptığı yıllar boyunca kıyıyı ve denizi en iyi tanıyan kişilerden biridir. Şimdi, kasabanın en deneyimli güvenlik görevlisi olarak, kendisine son bir görev daha düşer: Körfezi ve insanları köpek balığının saldırılarından korumak.

Maja’nın cesareti ve kararlılığıyla, olayı derinlemesine araştırmaya başlar. Arkadaşlarının ve kasaba halkının desteğiyle, hem kaybolan turisti bulma hem de köpek balığıyla mücadele etme kararlılığı gösterir. Ancak, bu görev onun için sadece bir iş değil, aynı zamanda sahile ve denize olan sevgisini yeniden keşfetme fırsatı olacaktır.

Tür: Komedi Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2022

IMDB Puanı: 4.6

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Kapat