Sitemizde şuan toplam 7440 film bulunmaktadır.

Derin Korku

5
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Derin Korku

Derin Korku izle, Derin Korku 720p izle, Derin Korku 1080p izle, Derin Korku türkçe dublaj full izle, Deep Fear hd izle, Paris, 1980’lerde, üç öğrenci, mezuniyetlerini kutlamak için sıra dışı bir karar alır. Geceyi unutulmaz kılmak amacıyla, Paris’in yer altı mezarlarını keşfetmeye karar verirler. Ancak, bu sıradan eğlenceli gezinti, onları tarihin derinliklerine sürükleyen büyülü bir maceranın içine sokacaktır.

Grup, keşiflerinde tesadüfen efsanevi “717 Bunker”ı keşfeder. Bu Nazi askerlerinin geride bıraktığı gizemli yapı, onların aradıklarından çok daha fazlasını barındırmaktadır. Bunker’ın içindeki gizemli ipuçları, sadece geçmişin sırlarını açığa çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda geleceği de şekillendirebilecek büyük bir güce işaret etmektedir.

Zamanla, öğrenciler geçmişle geleceğin arasındaki ince çizgide dolaşırken, Nazi döneminden kalan gizli bir mirasla karşılaşırlar. Yaşadıkları olağanüstü deneyim, dostluklarını sınayacak ve kişisel geçmişleriyle yüzleşmelerine yol açacaktır. Bir yandan da onları yok etmeye çalışan gizemli güçlerle mücadele etmek zorunda kalacaklardır.

Tür: Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2022

IMDB Puanı: 4.8

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Kapat